Płatności i wysyłka

Formy płatności

Do wyboru mają Państwo dwie formy płatności:

  1. Przelew – w momencie złożenia zamówienia wyświetla się numer konta i dane potrzebne do dokonania wpłaty. Mogą skorzystać Państwo także z poniższych danych:
    ING Bank Śląski S.A.
    91 1050 1575 1000 0090 8017 1987
    Dolnośląska Organizacja Turystyczna Sp. z o.o., ul. Świdnicka 44, 50-027 Wrocław
  2. Za pośrednictwem serwisu PayPal, który umożliwia dokonywanie płatności kartą kredytową, wysyłaniem pieniędzy bez konieczności ujawniania swoich danych finansowych i osobowych.

 

Wysyłka

Czas realizacji zamówienia do 24 godz., jeżeli zamawiany towar znajduje się w magazynie sklepu. Zamówienia klientów złożone w piątek od 12-stej do niedzieli, ze względu na weekend, są przekazywane do realizacji w poniedziałek. Zamówienia klientów kierowane są do realizacji po otrzymaniu zapłaty.

  • Koszty wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej wynosi 16zł.
  • Koszty wysyłki za pośrednictwem Kuriera InPost wynosi 13,99zł.

Dostawa

Poczta Polska

Zgodnie z naszym doświadczeniem przesyłka wędruje, niezależnie od miejsca, na terenie całej Polski, około dwóch dni od momentu jej wysłania. To, kiedy dotrze ona do Państwa, zależy w głównej mierze od docelowego urzędu pocztowego i listonosza. Często zdarza się, że przesyłka jest gotowa do odbioru już na drugi dzień od momentu wysłania! Niestety dosyć często awizo nie jest dostarczane w należyty sposób i wtedy odbiorca nie wie, że paczka czeka na niego do odbioru.
Maksymalny czas oczekiwania na informację od poczty, że paczka jest do odbioru, wynosi 5 dni roboczych od dnia, kiedy otrzymujecie Państwo informację e-mailem o tym, że przesyłka została wysłana. Po tym okresie należy zwrócić się do nas o podanie numeru przesyłki i wraz z nim należy udać się do (właściwego ze względu na adres) urzędu pocztowego po odbiór paczki.